تلویزیون اینترنتی آیو

همه در اشتراک آیو

هزاران فیلم و سریال
حجم اینترنت رایگان
شبکه آیواسپورت
بازپخش شبکه ها تا 7روز

شهرزاد- قسمت1

درام, تاریخی, رمانتیک

کارگردان:حسن فتحی
نویسنده:حسن فتحی , نغمه ثمینی
بازیگران:شهاب حسینی, مصطفی زمانی, پریناز ایزدیار, پرویز فلاحی‌پور, گلاره عباسی, ترانه علیدوستی, غزل شاکری


این قسمت مراسم ختم بزرگ‌آقا را می‌گیرند و در این بین شیرین را هم به تیمارستان منتقل می‌کنند. شهرزاد و فرهاد هم به ماه عسل می‌روند...

شهرزاد

اکران فصل دوم سریال شهرزاد سرانجام پس از یک وقفه ی طولانی در اواخر خرداد 96 آغاز شد. سری دوم سریال درست از نقطه پایانی فصل اول یعنی مراسم جشن عروسی شهرزاد (ترانه علیدوستی) و فرهاد (مصطفی زمانی) آغاز می شود. قباد که دل خوشی از این عروسی ندارد مست و گیج وارد مراسم می شود و همه را به گلوله می بندد اما این اتفاق تنها در خواب قباد رخ می دهد! فرهاد و شهرزاد بعد از مراسم عقد برای ماه عسل رهسپار شیراز می شوند. با رفتن این دو کبوتر عاشق همهمه ها شروع می شود. جریان مرگ بزرگ آقا حالا همه جا پیچیده است و مرگ دیوان سالار سر تیتر روزنامه ها شده است. شیرین (پریناز ایزد یار) که در بیمارستان بستری است با دیدن خبر مرگ پدر در روزنامه حالش آشفته می شود و دچار جنون می شود. قباد هم حال و روزش دست کمی از شیرین ندارد، نصرت (پرویز فلاحی پور) از قباد مراقبت می کند و مدام مراقب اوست تا کار خطایی از او سر نزند. عمه بلقیس (رویا نونهالی) خواهر بزرگ آقا، برای مراسم تدفین به تهران آمده است و سعی در کنترل امور را دارد.

در فصل دوم سریال شهرزاد بیننده ها منتظر حوادث جدیدی هستند و اینکه بعد از مرگ بزرگ آقا چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و آیا سری جدید نیز می تواند حس و حال فصل پیشین را داشته باشد؟ پاسخ به این سوال تا حدودی در قسمت اول سریال داده می شود. معماهای زیادی در سریال وجود دارد که با جلو رفتن سریال پاسخ داده می شوند. بعد از بزرگ آقا بحث بر سر جانشینی او پیش می آید و جانشینی قباد به همین سادگی که فکر می کرد نیست. اما شخصیت جدیدی که وارد سریال شده است، توانسته است شور و هیجان فیلم را حفظ کند. رویا نونهالی که بیننده ها او را بیشتر با شخصیت "ناتاشا" می شناسند به نظر انتخاب هوشمندانه ای می آید. رویا نونهالی که در نقش عمه بلقیس در سریال شهرزاد ظاهر شده است شخصیتی متفاوت از بزرگ آقا دارد. او یک زن کاملا هوشیار و زیرک است که به خوبی می داند باید با رقبای قباد چگونه رودرو شود. در همین قسمت اول بیننده جذب عمه بلقیس می شود و شخصیت او نوید اتفاقاتی دیدنی را می دهد.

در سری دوم سریال با حفظ شخصیت های قبلی، چند شخصیت جدید نیز طبق روال داستان به سریال اضافه شده اند. سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی و با بازی  شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی و رویا نونهالی در فصل دوم ادامه دارد.

اگر در اینترنت به دنبال دانلود فصل دوم سریال شهرزاد می گردید، به جای دانلود می توانید از طریق پخش اینترنتی در وب سایت آیو و یا اپلیکیشن آیو و یا تلوزیون هوشمند با حساب کاربری آیو، فصل دوم سریال شهرزاد را تماشا کنید. همچنین اگر مشترک همراه اول، فن آوا، های وب، آسیاتک، پارس آنلاین و پیشگامان نیز باشید، بدون کم شدن از حجم اینترنت و با خیال راحت می توانید فصل دوم سریال شهرزاد را تماشا کنید.

 

اگر اشتراک آیو داشته باشی!

  • می‌تونی فیلم‌ها و سریال‌های روز ایرانی و خارجی رو بدون زحمت مراجعه به فروشگاه‌ و با هزینه کمتر تماشا کنی
  • به شبکه‌ی ورزشی آیو اسپورت دسترسی داری و می‌تونی کلی اتفاقات ورزشی مهم رو زنده تماشا کنی
  • مجموعه‌ی کاملی از صدها فیلم، سریال، مستند و انیمیشن رو هر لحظه که اراده کنی در دسترس داری و نیازی به دانلودشون نیست.
  • به 10 GB فضا روی حافظه‌ی ابری دسترسی داری تا برنامه‌های دلخواهت رو ضبط کنی
  • دو نفر به طور همزمان می‌تونن از یه اشتراک استفاده کنن
  خرید اشتراک آیو

فیلم و سریال
ایرانی و خارجی

فیلم و سریال‌های روز جهان را با ترافیک اینترنت رایگان در شبکه‌های همراه‌اول، آسیاتک، پارس‌آنلاین، های‌وب، پیشگامان و فناوا در آیو ببین.

شهرزاد: II/15

شهرزاد: II/14

شهرزاد: II/13

شهرزاد: II/12

شهرزاد: II/11

شهرزاد: II/10

شهرزاد: II/9

شهرزاد: II/8

شهرزاد: II/7

شهرزاد: II/6

شهرزاد: II/5

شهرزاد: II/4

تماشا بدون مصرف حجم اینترنت برای مشترکان آیو

 • تماشای ساعت ها رویداد ورزشی زنده در طول شبانه روز در شبکه ورزشی «آیو اسپرت» به صورت رایگان و تنها با ثبت نام در آیو
 • پخش زنده شبکه های تلویزیونی و بازپخش شبکه ها تا 7 روز قبل
 • تماشای برنامه‌های تلویزیون، هر جا که شما بخواهید
 • دسترسی به آرشیو فیلم‌ها و سریال‌های قدیمی و جدید ایرانی و خارجی
 • تجربه لذت‌بخش تماشای فیلم، همیشه و همه‌جا

در هر زمان و هر کجا که باشی...

اینستاگرام
تلگرام
توئیتر

دانلود اپلیکیشن