تلویزیون اینترنتی آیو

همه در اشتراک آیو

هزاران فیلم و سریال
حجم اینترنت رایگان
شبکه آیواسپورت
بازپخش شبکه ها تا 7روز

ویلایی‌ها

درام, جنگی

کارگردان:منیر قیدی
نویسنده:منیر قیدی
بازیگران:صابر ابر, طناز طباطبایی, ثریا قاسمی, پریناز ایزدیار

ویلایی‌ها قصه خانواده‌های فرمانده‌هان سپاه و ارتش در سال ١٣٦٥ است. عزیز زن ٥٠ ساله‌ای است که همراه نوه‌هایش وارد مجموعه ویلاها می‌شود. الیاس نیز راننده بسیجی است که هر وقت وارد مجموعه می‌شود همه نگران این می‌شوند که شاید خبر شهادت یکی از فرماندهان را بدهد. پس از مدتی سیما که عروس عزیز است از تهران می‌آید تا بچه‌های خود را به خارج از کشور ببرد...

ویلایی ها

فیلم ویلایی ها روایتی کاملا جدید و متفاوت از جنگ ایران و عراق است. این بار منیر قیدی فیلمساز جوان که فعالیت های هنری خود را با منشی گری صحنه آغاز کرده است، اولین فیلم خود را با سوژه ای از جنگ تحمیلی ساخته است. منیر قیدی جنگ را از زاویه ای متفاوت به تصویر کشیده است. فیلم های دفاع مقدس بیشتر به جبهه های جنگ می پرداختند، اما فیلم ویلایی ها به پشت صحنه های جنگ جایی که خانواده های رزمندگان چشم انتظار عزیزان خود هستند پرداخته است. فیلم ویلایی ها شهرکی را در نزدیکی ها اهواز نشان می دهد که زنان و فرزندان رزمندگان در آن جا ساکن هستند. هر روز این زنان منتظر خبری از جبه ها ی جنگ و شهادت همسران و فرزندان خود هستند.

قهرمانان فیلم ویلایی رزمندگان جبهه های جنگ نیستند بلکه شیر زنانی هستند که فرزندان و همسران خود را رهسپار جبهه های جنگ کرده اند. این زنان هیچ سلاحی بدست ندارند و بدون اسلحه است و با صبر و استقامتشان با جنگ مقابله می کنند. بازیگران فیلم ویلایی از جمله ثریا قاسمی نقش خود را مثل همیشه به خوبی ایفا کرده است. پریناز ایزدیار که در چند سال اخیر در سینما بیشتر شناخته شده است در فیلم ویلایی ها نیز بازی قابل قبولی را ارائه داده است.

فیلم ویلایی ها در سال 1395 به کارگردانی منیر قیدی و با بازی ثریا قاسمی، پریناز ایزدیار و طناز طباطبایی ساخته شده است.

برای دیدن فیلم ویلایی ها نیازی به دانلود فیلم نیست، می توانید با نصب اپلیکیشن آیو بر روی گوشی های موبایل و تبلت خود به راحتی و بدون نیاز به دانلود فیلم ویلایی ها را از تلویزیون اینترنتی آیو تماشا کنید. تلویزیون اینترنتی آیو همچنین اگر مشترکین همراه اول، های وب، فن آوا، آسیاتک، پیشگامان و پارس آنلاین باشید بدون کم شدن از حجم اینترنتتان و با ترافیک کاملا رایگان فیلم ویلایی ها را تماشا کنید. تلویزیون اینترنتی آیو این شرایط را برای دوستداران فیلم های سینمایی و سریال ها فراهم کرده است تا بتوانند هر زمان و هر کجا که هستند به تماشای فیلم مورد علاقه ی خود بنشینند. امروزه دیگر لازم نیست منتظر زمان خاصی برای پخش یک برنامه بنشینید با تلویزیون اینترنتی آیو زمان پخش برنامه ها در اختیار خود شماست. فراموش نکنید با پیشرفت تکنولوژی نحوه ی تماشای فیلم و سریال ها نیز تغییر کرده است و به نوعی باید گفت: جور دیگر باید دید!

همچنین با خرید اشترا آیو می تئانید با یک تیر دو نشان بزنید هم به تماشای اینترنتی فیلم ها می نشینید و هم  اینکه می توانید در قرعه کشی هر یک ساعت یک آیوباکس شرکت کنید.

اگر اشتراک آیو داشته باشی!

  • می‌تونی فیلم‌ها و سریال‌های روز ایرانی و خارجی رو بدون زحمت مراجعه به فروشگاه‌ و با هزینه کمتر تماشا کنی
  • به شبکه‌ی ورزشی آیو اسپورت دسترسی داری و می‌تونی کلی اتفاقات ورزشی مهم رو زنده تماشا کنی
  • مجموعه‌ی کاملی از صدها فیلم، سریال، مستند و انیمیشن رو هر لحظه که اراده کنی در دسترس داری و نیازی به دانلودشون نیست.
  • به 10 GB فضا روی حافظه‌ی ابری دسترسی داری تا برنامه‌های دلخواهت رو ضبط کنی
  • دو نفر به طور همزمان می‌تونن از یه اشتراک استفاده کنن
  خرید اشتراک آیو

فیلم و سریال
ایرانی و خارجی

فیلم و سریال‌های روز جهان را با ترافیک اینترنت رایگان در شبکه‌های همراه‌اول، آسیاتک، پارس‌آنلاین، های‌وب، پیشگامان و فناوا در آیو ببین.

قلعه عقاب‌ها

ورا کروز

مرد بالشی

مشعل و کمان

تلفن

شهر دیوانه

مرد هزار چهره

گلوله مرز نمیشناسد

مغز میلیون دلاری

دریا و ماهی پرنده

هنرمند فاجعه

آرسنیک و تور کهنه

تماشا بدون مصرف حجم اینترنت برای مشترکان آیو

 • تماشای ساعت ها رویداد ورزشی زنده در طول شبانه روز در شبکه ورزشی «آیو اسپرت» به صورت رایگان و تنها با ثبت نام در آیو
 • پخش زنده شبکه های تلویزیونی و بازپخش شبکه ها تا 7 روز قبل
 • تماشای برنامه‌های تلویزیون، هر جا که شما بخواهید
 • دسترسی به آرشیو فیلم‌ها و سریال‌های قدیمی و جدید ایرانی و خارجی
 • تجربه لذت‌بخش تماشای فیلم، همیشه و همه‌جا

در هر زمان و هر کجا که باشی...

اینستاگرام
تلگرام
توئیتر

دانلود اپلیکیشن