آزاده صمدی بازیگر سینما، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی کشورمان به عنوان مجری برنامه زابیواکا انتخاب شد. زابیواکا ویژه‌برنامه جام جهانی آیو اسپرت است که به صورت زنده در ایام جام جهانی با پخش زنده بازی‌های جام جهانی و آیتم‌های متنوع با کاربران آیو اسپرت همراه است.
همان طور که چندی پیش خبر دادیم زابیواکا نام ویژه‌برنامه جام جهانی 2018 از شبکه تلویزیونی اینترنتی آیو اسپرت است که با آغاز جام جهانی از این شبکه روی آنتن می‌رود و تا انتهای این جام نیز با شما همراه است، این برنامه هر روز ساعتی قبل از شروع بازی‌های جام جهانی در آن روز پخش خود را آغاز می‌کند و تا ساعاتی پس از پایان بازی‌های جام جهانی در همان روز نیز ادامه دارد.

 


کل‌کل و کری‌خوانی بین حاضران در استودیو درباره بازی‌های در حال برگزاری، حضور میهمانان فوتبالی و سینمایی در برنامه، مسابقه بزرگ پیش‌بینی، تحلیل مسابقات در حال برگزاری با حضور کارشناسان معروف، پوشش کل شبکه‌های اجتماعی ورزشکاران وسلبریتی‌های سینما در موضوع جام جهانی، تحلیل آماری و گرافیکی تمامی بازی‌های جام جهانی برای اولین بار در ایران، پوشش اخبار خاص و دست اول جام با حضور گزارشگران آیواسپرت در استودیو و کلی آیتم و برنامه دیگر بخشی از سبد متنوعی است که آیو اسپرتی‌ها در زابیواکا تدارک دیده‌اند.

 

ثبت‌نام و پیوستن به خانواده کاربران آیو
خرید یا تمدید اشتراک آیو


همان طور که پیش از این گفته بودیم زابیواکا برای بینندگانش شگفتانه‌های بسیاری در نظر گرفته که مجری‌گری آزاده صمدی در این برنامه یکی از شگفتانه‌هایی است که آیو اسپرتی‌ها تا به این جای کار رو کرده‌اند و در ادامه نیز از شگفتانه‌های بسیاری پرده برمی‌دارند. صمدی بازیگر در آستانه 40 سالگی سینمای ایران را پیش و بیش از همه با سریال «راه بی‌پایان» به کارگردانی همایون اسعدیان شناختیم او تا به امروز در 19 اثر سینمایی و تلویزیونی حضور داشته که آخرین مورد آن که همگان به نظاره‌اش نشسته‌اند سریال تلویزیونی «دیوار به دیوار 2» بوده است، صمدی به صراحت، حاضرجوابی و اندکی بی‌اعصاب بودن معروف است که بدون شک با چنین مجری‌ای زابیواکا جذاب‌ترین برنامه‌ای می‌شود که در جام جهانی می‌توان به تماشایش نشست.
اتفاق ویژه دیگری که با حضور آزاده صمدی در قامت مجری‌گری برنامه تلویزیونی «زابیواکا» می‌افتد آن است که می‌توان به جرات گفت که این برای اولین بار است که یک بانوی ایرانی در تاریخ برنامه‌های تلویزیونی ایرانی به عنوان مجری یک برنامه فوتبالی انتخاب می‌شود و آن هم برنامه‌ای که یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در تاریخ فوتبال هر 4 سال کشورمان است و این مهم به نام تلویزیون اینترنتی آیو و شبکه تلویزیونی اینترنتی آیو اسپرت سند می‌خورد.
شما می‌توانید زابیواکا را با ترافیک اینترنت رایگان برای کاربران همراه اول، آسیاتک، های وب، پارس آنلاین، صبانت، گروه اینترنتی فن آوا، TD-LTE مبین‌نت، مخابرات گیلان، اصفهان، قم و مرکزی و با ترافیک اینترنت نیم‌بها برای کاربران ایرانسل، شاتل، رایتل و شرکت مخابرات ایران از طریق وب‌سایت، اپلیکیشن، اپلیکیشن تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ و ست-تاپ باکس آیو به نظاره بنشینید.
اگر تا به امروز به جمع خانواده آیو اسپرت اضافه نشده‌اید، اصلا عضو آیو نبوده‌اید یا به صورت رایگان بدون حساب کاربری به تماشای آیو اسپرت می‌نشستید، اکنون می‌توانید علاوه بر خرید اشتراک آیو و تماشای باکیفیت و خاص بازی‌های جام جهانی 2018 و پخش زنده افتتاحیه جام جهانی در شبکه تلویزیونی اینترنتی آیو اسپرت، در یک قرعه‌کشی هیجان‌انگیز نیز که برای کاربران آیو در نظر گرفته شده که تا پایان تیرماه بتوانند شانس خودشان را به منظور به دست آوردن یک دستگاه خودرو شاسی‌بلند Tiggo 5 امتحان کنند که برای اطلاع در مورد چگونگی شرکت در این قرعه‌کشی و به دست آوردن امتیازات لازم می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.