پخش زنده اینترنتی بازی مکزیک - روسیه
جام کنفدراسیون‌ها
ساعت 19:30

 

امشب مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، با بازی دو تیم همشهری رئال ‌مادرید – اتلتیکو مادرید ساعت 23:15 در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل هم قرار می‌گیرن. این بازی و بازی برگشت،‌ تکلیف یکی از فینالیست‌های این فصل چمپیونز لیگ رو مشخص می‌کنه.

رئال و اتلتیکو به تازگی دوبار در فینال و یک بار در یک چهارم‌نهایی چمپیونزلیگ با هم بازی کردن که رئال‌ مادرید در هر سه دیدار برنده شده. در سال 2014 در فینال رئال تونست دقیقه 92 با گل راموس بازی رو مساوی کنه و در وقت اضافه با سه گل پیروز بشه. سال 2015 این دو تیم تو مرحله یک چهارم نهایی با هم بازی کردن که بازی رفت مساوی و بازی برگشت 1-0 به نفع رئال تموم شد. سال 2016 هم فینال سهم این دو تیم بود تا باز هم بازی توی وقت معمولی مساوی تموم بشه و این بار در پنالتی‌ها رئال قهرمان بشه.

اتلتیکو مادریدی‌ها و سرمربیشون دیه‌گو سیمئونه رئالی‌ها رو مسئول ناکامی‌هاشون تو لیگ قهرمانان می‌دونن و حالا این فرصت رو دارن که انتقامشون رو از تیم قلدر همشهری بگیرن.

هردو تیم در لالیگا فصل سختی رو پشت سر گذاشتن، اتلتیکویی‌ها که از کورس قهرمانی عقب موندن حالا برای رتبه سوم و کسب سهمیه اروپایی با سویا مبارزه می‌کنن و رئالی‌ها، هم امتیاز با بارسلونا برای قهرمانی تلاش می‌کنن. رئال توی این بازی گرت بیل رو به دلیل مصدومیت در اختیار نداره و رونالدو هم آمادگی بالایی نداره، اما تیم زیدان نشون داده که بدون خط حمله اصلیش عملکرد بهتری داشته. په په هم به دلیل مصدومیت دیگر غایب رئال در این بازی خواهد بود. اتلتیکو هم در این زمینه وضعیت مناسبی نداره و با چهار مصدوم، در خط دفاع کار سختی خواهد داشت.

فردا شب هم در همین چارچوب، موناکو میزبان یوونتوس خواهد بود. بازی فردا هم به صورت زنده از شبکه سه پخش می‌شه و شما می‌تونین از تلویزیون اینترنتی آیو، بازی رو به صورت آنلاین تماشا کنین.

بازی رئال‌ مادرید – اتلتیکو مادرید ساعت 23:15 از شبکه سه پخش می‌شه و شما این امکان رو دارین که هر جا هستین، از طریق تلویزیون اینترنتی آیو و بدون نیاز به تلویزیون، این بازی رو به صورت اینترنتی، زنده و مستقیم تماشا کنین.

تماشای بازی رئال مادرید – اتلتیکو مادرید