تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از برد تیم ملی پاناما با انگیزه مضاعف به مصاف تیم ملی ونزوئلا می‌رود.
تیم ملی کشورمان که برای اردویی تدارکاتی در اروپای پاییزی برگ‌ریز این روز‌ها حضور دارد بعد از آن که در اتریش به مصاف تیم ملی پاناما رفت و توانست نهایتا این تیم رو 2 بر یک شکست دهند این بار در کشور نارنجی هلند به مصاف تیم ملی کشور ونزوئلا می‌رود که به نظر می‌رسد وضعیت فوتبالش هم مثل وضعیت اقتصادش بحرانی باشد البته آن‌ها در مقدماتی جام جهانی در سخت‌ترین رقابت‌های ممکن برای این بازی‌ها یعنی آمریکای جنوبی قرار داشتند، رقابت‌هایی که حتی احتمال داشت آرژانتین هم از میان آن‌ها به جام جهانی 2018 روسیه صعود نکند به همین خاطر باید در نظر داشته باشیم که با تیمی بازی می‌کنیم که در آن گروه سخت مثل فولاد آب‌دیده شده و کسی اگر بگوید که کی‌روش به این خاطر با این تیم‌ها بازی می‌کند که به راحتی بتواند آن‌ها را ببرد احتمالا باید در مورد اطلاعاتش در خصوص فوتبال جهانی کمی تجدید نظر کند و آن را افزایش دهد.
هلندی‌ها پیش از این شهر و محل برگزاری مسابقه را به دلایل امنیتی تغییر داده بودند، پیش از این قرار بود بازی دو تیم ساعت 21:15 به وقت ایران برگزار شود اما حالا زمان بازی عوض شده و روز دوشنبه 22 آبان ساعت 17:30 به وقت ایران در زمینی خالی از تماشاگر در شهر نایمخن هلند برگزار می‌شود.
لازم است بگوییم از همین حالا جست‌و‌جو کردن در گوگل برای یافتن کلیدواژه‌هایی همچون پخش زنده فوتبال پرسپولیس و ساپیا، پخش زنده ایران و پاناما، پخش زنده بازی ایران و پاناما، تماشای آنلاین فوتبال ایران و پاناما، تماشای آنلاین بازی ایران و پاناما، پخش زنده پانا و ایران، پخش زنده بازی پانا و ایران، پخش آنلاین بازی ایران و پاناما، پخش آنلاین بازی ایران و پاناما، پخش زنده آنلاین بازی ایران و پاناما و ... را کنار بگذارید و لذت پخش اینترنتی از آیو را تجربه کنید.
پخش زنده در آیو این ویژگی را دارد که علاوه بر یک گزارش جذاب می‌توانید از حواشی بازی به صورت لحظه به لحظه مطلع شوید، توییت‌ها، مطالب طنز و هر چیزی که در مورد بازی بیان می‌شود در لحظه در آیو به صورت زنده برای شما خوانده می‌شود و شما را از مراجعه به رسانه دیگر بی‌نیاز می‌کند.  در کنار تمام این‌ها شما می‌توانید بدون نیاز به هزینه کردن حجم اینترنت با ترافیک اینترنت رایگان کاربران اشتراکی همراه اول، آسیاتک، های وب، پارس آنلاین، پیشگامان و گروه فن‌آوا به تماشای این بازی بنشینید.
شاید خوشحال شوید اگر بگوییم شما در تلویزیون اینترنتی آیو برنامه‌های تلویزیونی موردعلاقه‌تان که ازدست‌داده‌اید یا مایلید دوباره ببینید را هم تا 7 روز در اختیاردارید و هرچند بار که خواستید می‌توانید آن برنامه‌ها را روی تلویزیون سامسونگ هوشمندتان، دستگاه ست آپ باکس آیو (آیو باکس)، رایانه شخصی یا تلفن همراهتان با استفاده از اپلیکیشن‌های اندروید و iOS آیو تماشا کنید. آیو یک فضای اختصاصی ذخیره‌سازی هم برای هرکدام از کاربرانش در نظر گرفته، با این فضا می‌توانید برنامه‌ای موردعلاقه‌تان را روی حافظه ابری آیو ذخیره کنید و هر زمان که خواستید دوباره برگردید و آن‌ها را ببینید.