در یک همکاری مشترک بین اسنپ‌فود و آیو به مناسب هفته کتاب و کتابخوانی علاوه بر خواندن چند خط کتاب می‌توانید از کد‌های تخفیف متنوع از جمله کد تخفیف اشتراک آیو بهره‌مند شوید.
شاید خیلی از ما برای کتاب خواندن بهانه‌های مختلف از جمله گرانی کتاب و کمبود وقت را بیاوریم اما اگر قبل از سفارش غذا با یک کد تخفیف جذاب و وسوسه‌انگیز به کتاب خواندن دعوت شویم چه؟ آن موقع شاید خواندن یک کتاب سخت باشد اما خواندن چند خط چندان سخت نیست! پس می‌توانید در کمپین «چند خط 3» اسنپ‌فود شانستان را برای برنده شدن کد‌های تخفیف جذاب، چند خط مطالعه و نهایتا سفارش یک غذای خوشمزه امتحان کنید و روان و جسمتان را با هم سیر کنید. آیو هم در این کمپین حضور دارد و این شانس برای شما وجود دارد که با برنده شدن در این مسابقه بتوانید به کد‌های تخفیف اشتراک آیو هم دست یابید. مطالعه‌ هر متن حداکثر ۳ دقیقه زمان شما را می‌گیرد. 
در صورت پاسخ صحیح به سوال مطرح شده، هدایایی به صورت کد تخفیف از حامیان کمپین دریافت خواهید کرد. «چند خط ۳» به مناسبت شروع هفته کتاب و کتاب‌خوانی از ۲۰ آبان به مدت یک هفته برگزار می‌شود. هر روز، می‌توانید ۲ بار در چند خط به مطالعه بپردازید. در کمپین‌های چندخط (۱ و ۲)، که پیش از این برگزار شد، مجموعا ۵۹۷،۸۶۵ دقیقه مطالعه انجام شد.
اگر تا به امروز کاربر آیو نبوده‌اید و کمپین «چند خط 3» این بهانه را فراهم کرده به جمع خانواده بزرگ آیو بپیوندید شاید خوشحال شوید اگر بگوییم شما در تلویزیون اینترنتی آیو برنامه‌های تلویزیونی موردعلاقه‌تان که ازدست‌داده‌اید یا مایلید دوباره ببینید را هم تا 7 روز در اختیاردارید و هرچند بار که خواستید می‌توانید آن برنامه‌ها را روی تلویزیون سامسونگ هوشمندتان، دستگاه ست آپ باکس آیو (آیو باکس)، رایانه شخصی یا تلفن همراهتان با استفاده از اپلیکیشن‌های اندروید و iOS آیو تماشا کنید. آیو یک فضای اختصاصی ذخیره‌سازی هم برای هرکدام از کاربرانش در نظر گرفته، با این فضا می‌توانید برنامه‌ای موردعلاقه‌تان را روی حافظه ابری آیو ذخیره کنید و هر زمان که خواستید دوباره برگردید و آن‌ها را ببینید.

شرکت در مسابقه