مدار صفر درجه

مدار صفر درجه- قسمت26

توسط نفر پسندیده شده

تماشای تمام نظر

مدار صفر درجه- قسمت26


ژانر: تاریخی ، رمانتیک
مدت زمان:49دقیقه
کارگردان: حسن فتحی
نویسنده: حسن فتحی
بازیگران: شهاب حسینی ، ناتالی متی ، رویا تیموریان ، مسعود رایگان ، پیر داغر ، لعیا زنگنه ، آتنه فقیه‌نصیری ، پیام دهکردی ، ایرج راد ، رحیم نوروزی

حبیب پارسا در بورسیه تحصیلی دانشگاهی در پاریس پذیرفته می‌شود. در دانشگاه با دختری یهودی به‌نام سارا آشنا می‌شود. با آغاز جنگ جهانی و درگیری فرانسه و حمله آلمان‌ها به فرانسه حبیب به کمک زینت‌الملوک، همسر همایون پناه، دیپلمات ایرانی با تهیه پاسپورت‌های جعلی برای سارا و مادرش آن‌ها را به ایران می‌فرستد. اما حبیب به علت خیانت مظفر، یکی از همکلاسی‌هایش دستگیر و بعد از مدتی روانه تهران شده و با کمک تقی، یکی از دوستانش آزاد می‌شود. بعد از مدتی حبیب با پرونده‌سازی‌های عموی سارا دوباره به زندان می‌افتد. پس از سالیان زیاد در حالی که حبیب به سنین میان‌سالی رسیده، از زندان آزاد شده و سارا به استقبالش می‌آید.

ترافيک نيم‌بها در آیو

ترافيک نيم‌بها در آیو

اگر اشتراک داشته باشی و از اينترنت شرکت‌هایی مثل همراه اول، ايرانسل، رايتل، شاتل، آسياتک، پارس‌آنلاين و ... استفاده کنی، نصف حجم مصرفی ازت کم ميشه و ترافيک به صورت «نيم‌بها» محاسبه ميشه.

آيو رو به دوستات معرفی کن، اشتراک رايگان هديه بگير!

شمارتو وارد کن، يه لينک برات ساخته می‌شه، اونو به هرچند تا از دوستات که میخوای بفرست. بعد از اينکه دوستات تو آيو ثبت‌نام کردن، هم تو و هم دوستت 3 روز اشتراک آيو هديه می‌گيريد.


دانلود اپلیکیشن آیو

کانال آیو


دانلود اپلیکیشن