پاندای کونگ‌فوکار

پاندای کونگ‌فوکار- قسمت8

توسط نفر پسندیده شده

تماشای تمام نظر

پاندای کونگ‌فوکار- قسمت8


ژانر: حادثه‌ای ، ماجراجویی ، طنز
مدت زمان:23دقیقه
کارگردان:
نویسنده:
بازیگران: میک وینگرت ، کری وال گرن ، فرد تاتاسیور

"پو، پاندای کونگ‌فوکار، به عنوان جنگ‌جوی اژدها، با کمک پنج دوست کونگ‌فوکارش در هر قسمت از این مجموعه در مقابل دشمنان مبارزه می‌کنند و پیروز می‌شوند.

«پو» و پنج جنگ‌جوی خشمگین، از درۀ صلح در مقابل خائنان دفاع می‌کنند و در این میان، پو اشتباه می‌کند، درس می‌گیرد، با سایر استادان معروف کونگ‌فو دیدار می‌کند و در مورد تاریخ‌چۀ کونگ‌فو می‌آموزد. اگرچه پو کمی شکمو و تنبل است، اما قلبی پاک و دلی ساده دارد، فکر می‌کند و راحت‌ترین و سریع‌ترین راه حل را برای دستیابی به هدفش پیدا می‌کند. به سادگی به ناتوانایی‌ها یا دردهایش اعتراف می‌کند. خیلی زود با دیگران دوست می‌شود و احساساتش را بیان می‌کند و سعی می‌کند در همه جا صلح را برقرار کند."
شیفو متوجه می‌شود که پتک جادویی قلابی است، پاندا با سنگ دگردیسی تبدیل به بز می‌شود و به دنبال پتک جادویی به زندان می‌رود.

ترافيک نيم‌بها در آیو

ترافيک نيم‌بها در آیو

اگر اشتراک داشته باشی و از اينترنت شرکت‌هایی مثل همراه اول، ايرانسل، رايتل، شاتل، آسياتک، پارس‌آنلاين و ... استفاده کنی، نصف حجم مصرفی ازت کم ميشه و ترافيک به صورت «نيم‌بها» محاسبه ميشه.

آيو رو به دوستات معرفی کن، اشتراک رايگان هديه بگير!

شمارتو وارد کن، يه لينک برات ساخته می‌شه، اونو به هرچند تا از دوستات که میخوای بفرست. بعد از اينکه دوستات تو آيو ثبت‌نام کردن، هم تو و هم دوستت 3 روز اشتراک آيو هديه می‌گيريد.


دانلود اپلیکیشن آیو

کانال آیو


دانلود اپلیکیشن