شقایق دهقان

شقایق دهقان در یک گفتگوی خودمانی در برنامه سلفی، از همسرش محراب قاسم‌خانی، پسرش نویان و دختر همسرش نیروانا می‌گوید و حرف‌های صمیمانه دیگری که فقط از خود خانم دهقان باید شنید...

تماشا

مهناز افشار

مهناز افشار در این برنامه سلفی از حس و حال‌هایی می‌گوید که کم‌تر شنیده‌ایم. او برای اولین بار تمام احساسات و تجربیاتش را درباره مادر شدنش می‌گوید و از رابطه‌ی مادر و دختری‌اش و از آینده‌ای که برای دخترش متصور است!

تماشا

شهاب حسینی

در اولین قسمت، سلفی میزبان شهاب حسینی است. او در اولین گفتگوی رو در رو بعد از جشنواره‏ «کن»، ناگفته‌‏هایی را از رابطه با پدرش، نگاهش به نوع و میزان موفقیت‏‌هایش و حواشی اتفاق افتاده بعد از «کن» می‌گوید.

تماشا

مهراوه شریفی‌نیا

مهمان این قسمت برنامه سلفی، مهراوه شریفی‌نیاست. او در گفتگویی خودمانی، از خصوصی‌ترین ناگفته‌هایش می‌گوید. شریفی‌نیا می‌گوید چرا اینستاگرامش را غیرفعال کرده و هم‌اکنون در تلگرام چه فعالیت‌هایی می‌کند!

تماشا

پرستو صالحی

پرستو صالحی در سومین قسمت سلفی در یک گفتگوی ساده و صمیمی از وابستگی‎هایش به خانواده می‌گوید. مثل همیشه به استقلالی بودنش افتخار می‎کند . او در این قسمت از بدترین کاری که در زندگی انجام داده سخن می‎گوید...

تماشا

بهاره افشاری

بهاره افشاری در برنامه سلفی از ناگفته‌هایی می‌گوید که در تمام این سال‌ها از زمان سریال او یک فرشته بود هیچ جایی بازگو نکرده‌است و از تغییر بزرگ زندگیش بعد از آن سریال صحبت می‌کند.

تماشا

میترا حجار

در قسمت دوم سلفی، میترا حجار در یک گفتگوی صمیمی درباره رفتارها و عادات شخصی‌، نگاهش به سینما و همچنین دغدغه‌های غیر سینمایی خود در زمینه حقوق حیوانات، محیط زیست و شهادت محیط بانان حرف می‌زند.

تماشا

کمند امیرسلیمانی

کمند امیرسلیمانی، در گفتگویی تازه و صمیمانه در جدیدترین برنامه سلفی، از بزرگترین آرزویش، بزرگترین معجزه زندگیش و بزرگترین پشیمانی‌اش و این‌که اهل فحش دادن در رانندگی است، می‌گوید!

تماشا

حافظ ناظری

حافظ ناظری در مقابل دوربین صمیمی سلفی از زندگی کودکی و علاقه‌مندی‌های خانوادگی‌اش می‌گوید و حکایت رنج دوران دوری و دلیل بازگشتش به ایران را شرح می‌دهد. در چهارمین سلفی با نگاه وی به موسیقی و رابطه‌اش با جهان اطراف آشنا ‌شویم.

تماشا

پانته‌آ بهرام

پانته‌آ بهرام، در مقابل دوربین سلفی، می‌گوید که چندسالی است که چگونه حالش خوب باشد...اینکه چگونه در ابتدای راه بازیگری‌اش همچون ققنوسی از دل خاکستر بلند شده و از همه کارهایی که دوست داشته انجام دهد و نداده ...

تماشا

علی لهراسبی

علی لهراسبی بعد از مدت‌ها در مصاحبه‌ای نزدیک از ناگفته‌های شخصی و کاری‌اش می‌گوید. از اضطراب اولین اجرا تا ممنوعیت‌هایی که برایش پدید آمده. لهراسبی همچنین درباره احساسش به شهاب حسینی حرف می‌زند.

تماشا

لاله اسکندری

لاله اسکندری در یکی از متفاوت‌ترین مصاحبه‌هایش در برنامه سلفی از محیط و فضای کودکی‌اش از تاثیر محیط بر روحیات آدم‌ها و این‌که چرا از خراسان به تهران آمده است و از حس و رابطه‌اش با خواهرش می‌گوید...

تماشا

سروش صحت

سروش صحت میهمان ششمین برنامه سلفی مقابل دوربین برای اولین بار از شخصی‌ترین عادت‌ها و مهمترین علاقه و آرزویش تا اعترافاتی که در هیچ کجا نگفته پرده برمی‌دارد و توضیح می‌دهد چرا سال 80 بدترین سال زندگی‌اش بوده‌است.

تماشا

مهراب قاسم‌خانی

مهراب قاسم‌خانی در هفتمین سلفی، از رابطه‌ی سینما و فوتبال در فرهنگش می‌گوید و در مورد دراماتیک‌ترین گل‌های تاریخ فوتبال حرف می‌زند... و توضیح می‌دهد قبل از فوتبال چگونه عاشق شقایق دهقان است!

تماشا

حبیب رضایی

حبیب رضایی در سلفی این هفته از بخش‌هایی از زندگی و کارش می‌گوید که تا به حال در مورد آن نشنیده‌اید. از کتاب‌های و فیلم‌های مورد علاقه‌اش، از این‌که چرا از منظره هیچ لذتی نمی‌برد و این‌که چگونه باطن بازیگران در بازی کردنشان تجلی می‌یابد و...

تماشا

افشین یداللهی

دکتر افشین یداللهی، از ترانه‌سراهای خوب کشور، در گفتگویی صمیمی با برنامه سلفی از زندگی کاریش می‌گوید. او توضیح می‌دهد که ترانه‌سراها چطور درگیر برخی از ترانه‌ها می‌شوند و دلشان شخم زده می‌شود...

تماشا

حسن معجونی - قسمت 2

حسن معجونی در بخش دوم برنامه سلفی، از بزرگترین حسرتش در مورد مادرش و بزرگترین عذاب وجدان زندگی‌اش می‌گوید. از او در این برنامه درباره رستورانی که در گیلان راه می‌اندازد و ناگفته‌های بسیاری از زندگی شخصی‌اش بشنوید

تماشا

حسن معجونی - قسمت 1

حسن معجونی بازیگر کم‌حاشیه تئاتر و سینما در شانزدهمین سلفی از روحیات و عادت‌های شخصی‌اش می‌گوید. او در مقابل دوربین سلفی از علاقه‌اش به خوابیدن می‌گوید و از ایده‌هایی که در خواب به سرش زده که تبدیل به تئاتر شده است.

تماشا

شمس لنگرودی

این قسمت برنامه سلفی گفتگویی صمیمانه و خودمانی است با شمس لنگرودی شاعر پرآوازه و یکی از اعضای تاثیرگذار کانون نویسندگان ایران که به عنوان بازیگر در چند فیلم سینمایی حضور پیدا کرده است.

تماشا

سلفی

گفتگوی صمیمانه با چهره‌های آشنا

سلفی ،عنوان ویژه برنامه ۲۱ قسمتی است که بصورت اختصاصی از اولین تلویزیون اینترنتی یا بهتر بگوییم اولین رسانه جامع اینترنتی ایران پخش می‌شود. در این ویژه برنامه با چهره‌های آشنا مصاحبه می‌کنیم و پای گفتگوی صمیمانه آن‌ها می‌نشنیم. برای تماشای سلفی یک حساب کاربری در آیو برای خود بسازید.